1. محصولات

تقریبا در تمام موارد ما قادریم درکوتاه ترین زمان و بیشترین کارایی مشکلات مربوط به محصولاتمان و یا محیط شما را حل کنیم. لازم به ذکر است که ماژولز گاردن همیشه تمام تلاشش را برای رفع عیوب گزارش شده در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. برای هریک از محصولاتمان گارانتی رایگان قابل دسترس 7 روزه پیشنهاد میکنیم که به شما اجازه می دهد محصول را با دقت بررسی کنید. ما شما را به آزمایش محصولاتمان بصورت رایگان تشویق و ترغیب می کنیم که این امر مانع از بروز بسیاری از سوء تفاهم های غیرضروری می شود. باتمام این اوصاف اگر شما مردد هستید که آیا محصولات ما انتظاراتتان را برآورده می کند یا خیر، ما از شما می خواهیم یک تیکت بسازید و تقاضای شفاف سازی کنید.

خرید محصول به معنای قبول تمام مزایا و معایب آن است. بازپرداخت بر این اساس که مشتری معتقد است محصول انتظارات آن را برآورده نکرده است قابل قبول نخواهد بود. به همین دلیل ماژول گاردن کالاهای نامحسوس و غیر قابل برگشت را پیشنهاد می دهد. پس از اتمام سفارش و ارسال محصول، بازپرداخت نمیدهیم. تنها استثنا زمانی ست که مشتری ظرف مدت 14 روز بعد از خرید بدون استفاده از محصول و دانلود کردن آن تقاضای استرداد دهد. به عنوان مشتری شما مسئول درک این مسئله هنگام خرید هر موردی از وب سایت ما هستید.

ما با در نظر گرفتن حداکثر میزان رضایت و آسودگی مشتریانمان، تعویض مجوز، یک بار کاملا رایگان و بلا شرط از هر محصولات خریداری شده با مجوز سالیانه در 30 روز اول از زمان خرید، اعطاء می کنیم. مجوز محصول خریداری شده می تواند بنا به درخواست شما و به پیشنهاد ما با حفظ تفاوت در قیمت، مدت اعتبار باقی مانده ی مجوز و بدون بازپرداخت، به مجوز هر محصول دیگری تعویض شود. پس از آن هر درخواست تعویض مجوز نیازمند پرداخت وجه افزوده خواهد بود. محصولات منبع باز قابل تغییر و باز پرداخت نخواهند بود.

لطفا خرید خود را با دقت بررسی کنید.

2. توسعه ی نرم افزار سفارشی

اگر به این نتیجه برسید که خدمات توسعه ی نرم افزار سفارشی ما انتظارات شما را برآورده نمیکند، بسته به وضعیت پیشرفت توسعه قبل از اتمام آن شما قادر به دریافت کامل یا جزئی باز پرداخت هستید:

  • بازپرداخت 100درصدی برای زمانی که هنوز توسعه آغاز نشده است.
  • بازپرداخت 50 درصدی برای زمانی که توسعه آغاز شده اما در 50 درصد یا کمتر از کل توسعه تمام شده است.
  • بازپرداخت 25 درصدی برای زمانی که توسعه آغاز شده اما هنوز در 75 درصد یا کمتر از کل توسعه تمام شده است.

3. خدمات

خدمات ارائه شده ی ما خدمات نصب، یکپارچه سازی الگو و حق بیمه را پوشش میدهد. از آنجا که چنین خدماتی غیر مادی و غیر قابل بازگشت هستند، پس از شروع کار بازپرداخت نمیدهیم. بااین حال ما به شما بالاترین کیفیت خدمات را اطمینان می دهیم و هر تلاشی برای برآورده شدن انتظارات شما را تضمین میکنیم.

هرگونه سوالی در رابطه با سیاست بازپرداخت به contact@modulesgarden.ir هدایت خواهد شد.