Web Hosting Software

نرم افزار میزبانی وب

برای حفظ رقابت در بازار همیشه درحال توسعه میزبانی وب بطور گسترده تعریف شده است- شما نمی توانید بیکار بمانید. برای اجتناب از عقب ماندن از دیگران، بدون شک باید استفاده ی حداکثری از سیستم های خطی و برنامه های کاربردی وب در صنعت را مورد توجه قرار دهید. با این حال، این تنها نیمی از نبرد است زیرا امکاناتی که آنها ارائه میدهند معمولا برای نیاز های کسب و کار پیشرفته ای مثل شما مناسب نیست. ما نرم افزار را برای خودکار کردن برنامه های روزانه ی شما سفارشی خواهیم کرد و به شما در دست یافتن به تمام اهدافتان کمک میکنیم.

eCommerce Platforms

بسترهای نرم افزاری تجارت الکترونیک

فروشگاه های آنلاین هر سال بیشتر و بیشتر محبوب می شوند. بیشتر شاخه های کسب و کار تنها در محیط وب رشد می کنند. شما می توانید سفر خود را با تجارت الکترونیک در عرض چند دقیقه آغلز کنید به دلیل سیستم عامل های قدرتمندی که در بازار موجود است. احتمالا شما از این واقعیت که نرم افزارهای جعبه ای ممکن است تمام انتظارات شما را برآورده نکند، گاه هستید. تیم اختصاصی تجارت الکترونیک ما زمانی که شما نیاز به اتوماتیک و شخصی سازی کردن فروشگاه خود ، از بقیه فاصله گرفتن و به حداکثر رساندن درآمد خود دارید، واقعا مفید خواهد بود.

Content Management Systems

سیستم های مدیریت محتوا

به لطف تنوع سیستم های مدیریت محتوای در دسترس شما می توانید بدون زحمت وب سایت کسب کار خودتان را ساخته و مدیریت کنید. هر روز بیشتر و بیشتر افزونه ها، پلاگین ها و تم ها نور روز را می بینند، اما در بسیاری از شرایط و سناریوهای مورد استفاده، آنها نمی توانند به اندازه ی کافی کارآمد بودنشان را برای کسانی که از متوسط بودن خرسند نیستند ثابت کنند. ما میتوانیم وضعیت امور ذکر شده را برایتان تغییر دهیم. سیستم خود را به ما بسپارید و متخصصان ما جادوی واقعی اتوماسیون و سفارشی سازی را به شما نشان خواهند داد- درست درون CMS مورد علاقه ی شما.