پیشنهاد برای نیاز شخصی شما

Extensions Development

توسعه ی برنامه های افزودنی

آیا قصد توسعه کسب و کارتان را دارید اما در مگنتوی خود نیاز به یک یا چند قابلیت ویژه احساس می کنید؟ ما قابلیت سیستم شما را گسترش خواهیم داد و گردش کارتان را خودکار می کنیم. تیم ما هر نوع برنامه های افزودنی ای را برای شما خواهد ساخت، به شما اجازه می دهد پیشنهاد خود را گسترش دهید و به اهدافتان نائل شوید.

Software Customization

سفارشی سازی نرم افزار

محدودیت و عدم انعطاف پذیری، مسائل مربوط به گذشته هستند. مشاوران و برنامه نویسان با تجربه ی ما به شما در تصحیح و شخصی سازی مگنتویتان کمک خواهند کرد. ما رفتار سیستم شما را بر اساس نیازهایتان تنظیم خواهیم کرد از این رو می توانید آن را مال خودتان بنامید و در مسیری که همیشه انتظارش را داشتید بدرستی کار کنید.

Systems Integration

یکپارچگی سیستم ها

دو سیستم بهتر از یکی ست. گاهی اوقات ادغام راه حل های مختلف باهم یا انتقال ویژگی های انتخاب شده از یک سیستم به سیستم دیگر برای حداکثر سازی نتیجه ی کسب و کارتان واقعا ارزش دارد. ما بیش از همه آماده ایم که از تمام پروسه ی ادغام در مگنتویتان مراقبت کنیم و در تمام راه به شما یاری رسانیم.

Comprehensive Consulting

مشاوره ی جامع

شما ایده ای عالی یا هدف تجاری روشنی برای دست یابی دارید، اما نمیدانید از کجا شروع کرده یا چگونه آن را به نتیجه برسانید؟ ما این احساس را درک می کنیم و به همین دلیل اینجا هستیم که به شما کمک کنیم. کارشناسان ما با افتخار درمورد چگونگی اجرای ایده تان و پیشنهاد یک را حل بهینه برای روی غلتک افتادن کسب و کارتان به شما کمک خواهند کرد.

Projects Developed 3394 پروژه های توسعه یافته
Team Members 51 اعضای تیم
Satisfied Clients 16466 مشتریان راضی
Offered Products 98 پروژه های پیشنهادی
Cups Of Coffee 42793 فنجان قهوه

نظرات مشتریان

Testimonial
سمانه جعفری توسعه دهنده وب
Testimonial
امین عظیم زاده برنامه نویس PHP
Testimonial
علی اصغر حاجی حسینلو مدیر عامل شرکت داده گستران شرق
Testimonial
شهرام جعفری برنامه نویس تحت وب
Testimonial
رضا صولتی طراح نرم افزارهای اینترنتی